Amerika Sohbet

Amerika Sohbet

Amerika Sohbet odaları

Yabancı ülkelerdeki kişilerle sohbet etmek artık çok kolay. İnternet var olduktan sonra Dünya’nın bir ucundan diğer ucundaki kişiler ile anında mesajlaşabiliyor, görüntülü konuşabiliyorsun. Bunu bir nevi teknolojiye borçluyuz. İnternet ve sanal ortamda dünyanın bir ucundan diğer ucuna olan kişiler ile sohbet odaları kurarak sizlerin daha rahat sohbet edebilmesi için güvenli sayfalar oluşturduk. Amerika sohbet odaları ile Amerika ülkesindeki sohbet etmeniz için en ideal sohbet odaları burasıdır.

Amerika Birleşik Devletleri

Yüz ölçümü 9.834.000 km² olarak belirtilmiş olup nüfusu 329.5 milyon kişiden oluşmaktadır. Federal anayasal cumhuriyet ile yönetilmektedir. Amerika’da toplam 250.000 Türk vatandaşı yaşamakta olup bunun 114.000 kişisi çalışmaktadır.

Şehirler

New york, Los Angeles, Şikago, Washington DC, San Francisco, Boston, Miami, Houston, Seattle, San Diego, Las Vegas, Atlanta, Baltimore, New Orleans, Oklahoma City, Detroit, Denver, San Jose, Sacramento, Minneapolis, Jacksonville, İndianapolis, Philadelphia, Austin, Virginia Beach, Albuquerque, Louisville, Dallas, Okland, Honololu, Omaha, San Antonio, Milwaukee, Phoenix, Colorado Springs, Memphis, Tulsa, Orlando, Columbus, Portland, Pittsburgh, Fort Worth, Kansas City, Fresno, Long Beach, Wichita, Albany, Salt Lake City, Nashville, Anchorage olarak toplam 51 adet şehri bulunmaktadır. Bu şehirlerin genelinden sohbet odalarımıza katılan çok sayıda kişiler mevcuttur. Google arama motorundan tüm dünyanın olduğu gibi tüm şehirlerinin fotoğraflarını bulabilirsiniz.

Amerika Sohbet Odaları


Yazar: Yonetim

Yayınlanma Tarihi: 11-01-2022

Kategori: Chat Odaları, Genel, Sohbet, Sohbet Odaları

Görüntüleme: 672 Defa

4 Yorumlar
Cengiz

Amerika'daki o kadar Türk varmıymış yahu

HollyWood

amerikalısı türkü almanı rusu hepsi bir mekanda çok başarılı tebrikler :)

Bengü

Hayal alemi gibi resim çok iyi amerika sohbet güzelmiş hemen deneyelim

Necati

Epey kanal var , başarılı 👍

Bir cevap bırakın.