Öğrenci sohbet odaları

Öğrenci sohbet odaları

Öğrenci

Öğrenci sohbet odaları

Eski dil ile talebe anlamına gelmektedir. Öğrenci demek adı üstünde öğrenim gören kimse demektir. Öğrenmek bilgi edinmek bir öğrenci çizgisidir. Öğreniyor anlamına gelmektedir. Öğrenecek olan demektir. Öğretmen ve Öğrenci kelimeleri birbirine yakın ve iki karşıt kelimedir. Öğretmen öğreten demektir. Öğrenci öğrenen demektir. Öğrenci yılları Anaokulundan başlar üniversite ve doktora yapmaya kadar gider. Ondan sonra iş ve kariyer hayatı başlar. Öğrenciler öğrenirken sosyal statülerinin nasıl olacağını ve okurken yapacağı kariyeri hedefleyeceğinin planlarını yaparlar.

Kademeler ve Bilgi

Öğrenim kademeleri ilkokul, ortaokul, lise, üniversite, bu 4 seçenek birçok öğrenci için önemlidir. Okuyup diploma sahibi olmak ve kariyer hedeflemek her öğrencinin hayalidir.  Günlük hayatta öğrenim gören öğrenciler ister istemez sıkılabilirler. Bu sıkıntılarını sohbet odalarına girerek öğrenciler arası kendilerine oda kurup sanal ortam üzerinden birbirileri ile diyaloga girmekteler. Biz öğrencilere uygun olarak odalarımızı kurduk. Ayrıca öğrencilerin sohbet odalarımızda kendilerine özel oda açabilmeleri için sistemi kurmuş bulunmaktayız. Odalarımıza 18 yaşından küçükler giremez.  Türkiye’nin bir çok ilindeki okullardan sohbet sayfamıza girişler yapılmaktadır. Yurtdışında öğrenim gören Türk öğrencilerin de bulunduğu sohbet odalarımıza birçok üniversiteli öğrenciler katılmaktadır. Üniversite öğrencileri bilgilerini notlarını ve birtakım bilgileri bulundukları üniversitelerin internet sitelerinden takip etmektedir. Edu.tr uzantılı olan sitelerin hepsinde öğrenci bilgi sistemi mevcuttur.

Öğrenci Sohbet

Öğrenci sohbet odaları

Öğrencilerin sanal alemde sohbet edebilmeleri adına geliştirdiğimiz odalara üniversite öğrencileri rağbet göstermektedir. Birçok üniversiteden Bay – Bayan öğrenciler mobil uygulamamızı indirerek bulundukları her yerden sohbet sayfalarımıza giriş sağlamaktadır. Öğrenci Sohbet Odaları bütün öğrenciler için en uygun ve en kaliteli sohbet ortamını tasarladık. Öğrenciler kendilerine ait özel oda açabilirler. Sistemi bu şekilde ayarladık. Özel oda açmayı bilmeyen kişiler sürekli online olan YARDIM GÖREVLİLERİ ( Yardım Operatörü ) ekibimizden Yardım alabilirsiniz. Google de birçok sohbet siteleri vardır. Fakat öğrenciler için kolaylık sağlayacak tek sohbet sitesi biziz. Öğrencilere önem veriyoruz. Öğrencilerimiz mobil sohbet uygulamamızı indirerek cep telefonlarından sohbet sayfalarımıza hemen bağlanabilir anında sohbete katılabilirler. Öğrenciler bilgisayarlarından, tabletlerden yada cep telefonlarından sohbet sayfalarımıza giriş yapabilirler. Tekrar belirtmeliyiz ki kurallarımız gereği Chat Odalarımıza 18 yaşından küçükler giremez.

Mobil öğrenci sohbet odalarına giriş yapmak için BURAYA TIKLAYIN

Öğrenci Sohbet Chat odaları

Öğrenci sohbet odaları


Yazar: Yonetim

Yayınlanma Tarihi: 22-02-2022

Kategori: Genel, Sohbet, Sohbet Odaları

Görüntüleme: 1191 Defa

1 Yorumlar
Ogrencicengiz

Bu yazıyı çok beğendim çok güzel yazmışsınız google de öğrenciler için kurulmuş en ideal odaların burada olduğuna inanıyorum. Ben bir öğrenci olarak emeklerinize istinaden teşekkür ederim

Bir cevap bırakın.